Flirts.lv ir ideāla vieta, kur iepazīties. Mēs izveidojām vietni, kas palīdzēs Tev ātri un viegli atrast dvēseles draugu vai otro pusīti. Un atceries, ka iepazīšanās process var būt patiesi aizrautīgs!

Mēs zinām, ka nav viegli kādu atrast - ne dzīvē, ne internetā. Tieši tāpēc mūsu portālā ir pieejamas daudzas papildus funkcijas un spēles, kuras lietojot var piesaistīt plašāku lietotāju uzmanību. Vienkāršas darbības - maksimāli rezultāti.

Mēs zinām, ka cilvēki virtuālajā vidē ir agresīvāki un aizskarošāki. Mēs esam radījuši iespēju sekot līdzi kārtībai, filtrēt un sodīt lietotājus un pasargāt mūsu jauko portāla sabiedrību. Tas pasargās Tevi no spamošanas vai aizskarošām darbībām. Mūsu lietotāju drošība mums ir ļoti svarīga. Tā ir tikai neliela daļa no visa Flirts.lv. Nu tad uz priekšu, izmēģini to! Tas aizņem tikai dažas sekundes, lai pievienotos, un tas ir bez maksas.

Ja aizmirsi paroli, ievadi savu e-pastu, un pārbaudi ienākošās vēstules.

Tuk Tuk! Kas tur ir? "Sīkdatnes"! Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Tu piekrīti izmantot mūsu 'Kūkiju - sīkdatni jeb sīkfailu'. Piekrītu