Par mums

Kādēļ Flirts.lv? Mēs esam izveidojuši vietni, kas palīdzēs Tev meklēt savu otro pusīti, dvēseles radinieku jeb vienkārši kādu līdzīgi domājošu partneri. Nav noslēpums, ka mūsdienās ikdienā iepazīties dzīvē vairs nav tik viegli, ņemot vērā dinamisko dzīves ritumu, ikdienas steigu un globālā tīmekļa jeb interneta tendences. Jā, mēs zinām, ka nav viegli kādu atrast - nepieciešama ne tikai veiksme un īstais brīdis, bet arī neliela pašiedvesma, un arī katram pašam jāsper pirmais solis pretī mērķim.

Tieši tāpēc mūsu portālā esam izveidojuši dažādas papildus funkcijas un spēles, kuras lietojot var piesaistīt plašāku lietotāju uzmanību ar Tev atbilstošām interesēm. Vienkāršas darbības - maksimāli rezultāti.

Zināms, ka cilvēki virtuālajā vidē dažkārt mēdz būt agresīvi un aizskaroši viens pret otru, tādēļ mēs esam radījuši iespēju sekot līdzi kārtībai, filtrēt un sodīt lietotājus ar to pasargājot mūsu portāla iekšējo sabiedrību. Tas pasargās Tevi no spamošanas vai aizskarošām darbībām. Mūsu lietotāju drošība mums ir ļoti svarīga.


Aiziet, izmēģini - tas aizņem tikai dažas sekundes lai pievienotos, turklāt Tev reģistrācija būs bez maksas!